7 powodów aby wybrać naszą pracownię

1
SZEROKI WYBÓR PROJEKTÓW

Pracownia Projektowa Domea oferuje Państwu kilkadziesiąt typów domów jednorodzinnych. Znajdą u nas Państwo domy zarówno o małej jak i dużej powierzchni, domy klasyczne i nowoczesne a także niskoenergetyczne, pasywne czy tradycyjne domy jednorodzinne. W naszej ofercie znajdują się także budynki w technologii szkieletowej drewnianej i żelbetowej. Wszystkie nasze projekty możemy dostarczyć Państwu w wersji lustrzanej bez dodatkowych kosztów. Możemy je także adaptować do Państwa potrzeb. Co ważne, opracowujemy również projekty na indywidualne zamówienie — mają Państwo wówczas pewność niepowtarzalności projektu.

2
PRZYSTĘPNE CENY ADAPTACJI I PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

Dzięki wspaniałemu zespołowi architektów i wciąż unowocześnianemu systemowi projektowania gwarantujemy Państwu najwyższą jakość adaptacji projektów. Przygotowaliśmy dla Państwa praktyczne pakiety usług adaptacyjnych. Są one dostępne już od 2 000 zł. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę projektów indywidualnych w cenie od 12.000 zł za dom o powierzchni użytkowej do 150 m2.

3
CZYTELNA I SZCZEGÓŁOWA DOKUMENTACJA

Dokumentacja projektowa DOMEA powstaje na podstawie najwyższych europejskich standardów pracy. Jesteśmy jedną z nielicznych pracowni architektonicznych w Polsce, posiadającą zindywidualizowany system pracy w środowisku AutoCAD – programie służącym do projektowania.

Nasi profesjonalni Partnerzy oceniają naszą dokumentację bardzo wysoko. Mariusz Jarecki z grupy Saint Gobain określił je stwierdzeniem: „…to jest projekt wykonawczy, a nie budowlany…”.

Wszystkie projekty są szczegółowo opracowane i zawierają wiele detali architektonicznych. Dzięki temu są jasne i czytelne dla przyszłych wykonawców. Szczegółowo opracowana konstrukcja zapewni Państwu finansowe bezpieczeństwo. Wykonawca nie będzie mógł bowiem zasugerować, że projekt był niejasny lub niepełny.

4
DBAŁOŚĆ O ZDROWIE

Wyprzedziliśmy ustawodawcę — w trosce o zdrowie Państwa i Państwa najbliższych wprowadzamy w naszych projektach rozwiązania, które za granicą stosowane są od lat. We wszystkich projektach przewidujemy specjalne przegrody antyradonowe. Radon to bezbarwny i bezwonny radioaktywny gaz szlachetny. Negatywnie oddziałuje na organizm człowieka. Uszkadza bowiem strukturę chemicznej kwasu DNA i zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwory.

W Unii Europejskiej radon powoduje około 20 tysięcy zgonów rocznie. Stosowane przez nas przegrody minimalizują ryzyko zachorowania na raka, gdyż uniemożliwiają promieniowanie z gruntu tego rakotwórczego pierwiastka.

5
NATYCHMIASTOWA E-DOSTAWA PDF

Nasza firma korzysta z nowoczesnych technologii, dzięki którym dostarczamy Państwu dokumentację projektową nawet w ciągu 5 minut po zakupie. Zamawiając projekt w wersji elektronicznej otrzymują Państwo dokumentację w postaci plików pdf. Pakiet zawiera także szczegółową instrukcją drukowania.

Projekt można wydrukować samodzielnie lub zlecić wydruk architektowi adaptującemu projekt. Kupując projekt w formie elektronicznej otrzymują Państwo także zindywidualizowany panel klienta w naszym serwisie. Umożliwi on dostęp do Państwa projektu bez względu na miejsce pobytu — warunkiem jest dostęp do sieci internetowej.

Zalety wersji elektronicznej projektu:
— łatwość ofertowania, przesyłania projektu do wyceny wykonawcom i dostawcom,
— podgląd na laptopie, tablecie i smartfonie,
— dostęp on-line (poprzez panel klienta w serwisie) z domu, w pracy, na wakacjach czy w podróży,
— zdalne wyjaśnianie wątpliwości,
— łatwa i szybka adaptacja,
— czytelna dokumentacja.

6
PROFESJONALNA OBSŁUGA I WSPARCIE TECHNICZNE

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam, aby tak ważna decyzja, jaką jest wybór projektu domu, była podjęta rozsądnie i świadomie. Dlatego zawsze wybieramy dla Państwa najlepsze rozwiązania — nawet, jeżeli wiąże się to ze skorzystaniem z oferty firm konkurencyjnych.
Kupując u nas projekt mogą być Państwo pewni, że odbierzemy telefon, gdy pojawią się pytania w trakcie trwania budowy domy.

Jesteście Państwo dla nas najważniejsi.

7
DOŚWIADCZONY I KREATYWNY ZESPÓŁ PROJEKTOWY

Nasi architekci posiadają wieloletnie doświadczenie. Zdobywali je, pracując zarówno dla polskich, jak i zagranicznych pracowni projektowych. W projektowaniu kierujemy się słowami południowokoreańskiego mistrza karate Masutatsu Ōyama: „Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości”

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.